Vertikalios žaliuzės

Vertikalių žaliuzių montavimas Vilniuje

Greitai ir kokybiškai montuoju visų tipų vertikalias žaliuzes, atvykstu nemokamai konsultacijai, suteikiu garantiją. Atvykęs išmatuoti langų, atsivežu daugybę audinių pavyzdžių, iš karto pateikiu konkrečią kainą. Turiu sukaupęs 8 metų patirtį ir esu įgyvendinęs daugiau kaip 2400 projektų, tad rasiu sprendimą net ir įnoringiausiam klientui.

Medinės žaliuzės yra naudojamos ne tik langų uždengimui. Jomis galima atitverti atskiras patalpų dalis, uždengti sienas ar lentynas, kurios neturi durų. Šio tipo užuolaidos yra plačiai naudojamos tiek įvairiose įstaigose, mokyklose, biuruose, tiek ir privačių namų ar būtų interjero dekoravimui. Vertikalios žaliuzės gali būti gaminamos iš paprasto, daugiau ar mažiau šviesai pralaidaus audinio, arba iš specializuoto, dalinai ar visiškai šviesą, UV spindulius ir karštį atspindinčio audinio.

Turite klausimų? Susisiekite el. paštu
Į visus klausimus, vidutiniškai, atsakau per 2-3 valandas. Siekiant kuo tiksliau atsakyti į užduotą klausimą, rekomenduojama pateikti kuo tikslesnį poreikių aprašymą, jeigu žinote - nurodyti dominantį produktą, preliminariai nurodyti užsakymo apimtį.