Tinkleliai Roletai

Roletų-tinklelių montavimas Vilniuje

Greitai ir kokybiškai montuoju roletus-tinklelius apsaugai nuo vabzdžių, atvykstu nemokamai konsultacijai, suteikiu garantiją. Atvykęs išmatuoti langų, atsivežu daugybę audinių pavyzdžių, iš karto pateikiu konkrečią kainą. Turiu sukaupęs 8 metų patirtį ir esu įgyvendinęs daugiau kaip 2400 projektų, tad rasiu sprendimą net ir įnoringiausiam klientui.

Tinkleliai roletai nuo vabzdžių yra puikus sprendimas siekiant apsisaugoti nuo nepageidaujamų svečių, kai šiltą vasaros dieną norisi mėgautis gaiviu, grynu oru neišeinant iš namų. Roleto audinys yra pagamintas iš tankaus tinklelio, kuris sulaiko bet kokius vabzdžius nuo patekimo į patalpos vidų, tačiau praleidžia gryną orą ir šviesą. Tinklelio apačioje ir šonuose yra įmontuoti šepetėliai, kurie nepalieka jokių plyšių, pro kuriuos galėtų užeiti vabzdžiai.

Turite klausimų? Susisiekite el. paštu
Į visus klausimus, vidutiniškai, atsakau per 2-3 valandas. Siekiant kuo tiksliau atsakyti į užduotą klausimą, rekomenduojama pateikti kuo tikslesnį poreikių aprašymą, jeigu žinote - nurodyti dominantį produktą, preliminariai nurodyti užsakymo apimtį.