Tinkleliai-Rėmeliai

Tinklelių-rėmelių nuo vabzdžių montavimas Vilniuje

Greitai ir kokybiškai montuoju tinklelius-rėmelius langams, atvykstu nemokamai konsultacijai, suteikiu garantiją. Atvykęs išmatuoti langų, atsivežu daugybę audinių pavyzdžių, iš karto pateikiu konkrečią kainą. Turiu sukaupęs 8 metų patirtį ir esu įgyvendinęs daugiau kaip 2400 projektų, tad rasiu sprendimą net ir įnoringiausiam klientui.

Tinkleliai-rėmeliai nuo vabzdžių yra puikus sprendimas siekiant apsisaugoti nuo vabzdžių, kai šiltą vasaros dieną norisi mėgautis gaiviu, grynu oru. Tinklelis sulaiko bet kokius vabzdžius nuo patekimo į patalpos vidų, tačiau praleidžia gryną orą ir šviesą. Tinkleliai-rėmeliai tinka visų tipų plastikinių ir medinių langų apsaugai nuo uodų ar kitų vabzdių. Prireikus, tinklelio rėmas gali būti lengvai nuimamas ir vėl uždedamas. Tinkleliai-rėmeliai tvirtinami pasukamomis metalinėmis plokštelėmis, arba magnetais.

Turite klausimų? Susisiekite el. paštu
Į visus klausimus, vidutiniškai, atsakau per 2-3 valandas. Siekiant kuo tiksliau atsakyti į užduotą klausimą, rekomenduojama pateikti kuo tikslesnį poreikių aprašymą, jeigu žinote - nurodyti dominantį produktą, preliminariai nurodyti užsakymo apimtį.