Roletai Diena-Naktis

Roletų "diena-naktis" montavimas Vilniuje

Greitai ir kokybiškai montuoju diena-naktis roletus, atvykstu nemokamai konsultacijai, suteikiu garantiją. Atvykęs išmatuoti langų, atsivežu daugybę audinių pavyzdžių, iš karto pateikiu konkrečią kainą. Turiu sukaupęs 8 metų patirtį ir esu įgyvendinęs daugiau kaip 2400 projektų, tad rasiu sprendimą net ir įnoringiausiam klientui.

Diena-naktis roletai yra gaminami iš dviguvo audinio su permatomomis ir nepermatomomis juostelėmis, kurios leidžia lengvai kontroliuoti šviesos srautą nepakeliant roleto aukštyn. Diena-naktis roletus galima pritaikyti įvairių tipu langams. Roletą galima sumontuoti ant lango rėmo arba rėmo stiklajuosčių, ant sienos virš lango, ant lubų ar net nišos kraštuose. Diena-naktis roletai gali pilnai uždengti langą arba praleisti dalį šviesos, neatveriant patalpos vidaus vaizdo į išorę. Daugybės įvairių spalvų ir atspalvių audiniai sukurs funkcionalią ir jaukią aplinką Jūsų namuose, biure ar kitose erdvėse, kurios turi langus.

Turite klausimų? Susisiekite el. paštu
Į visus klausimus, vidutiniškai, atsakau per 2-3 valandas. Siekiant kuo tiksliau atsakyti į užduotą klausimą, rekomenduojama pateikti kuo tikslesnį poreikių aprašymą, jeigu žinote - nurodyti dominantį produktą, preliminariai nurodyti užsakymo apimtį.