Plisuotos žaliuzės

Plisuotų žaliuzių montavimas Vilniuje

Greitai ir kokybiškai montuoju visų tipų plisuotas žaliuzes, atvykstu nemokamai konsultacijai, suteikiu garantiją. Atvykęs išmatuoti langų, atsivežu daugybę audinių pavyzdžių, iš karto pateikiu konkrečią kainą. Turiu sukaupęs 8 metų patirtį ir esu įgyvendinęs daugiau kaip 2400 projektų, tad rasiu sprendimą net ir įnoringiausiam klientui.

Plisuotos žaliuzės yra gaminamos iš įvairių stilių ir spalvų, visiškai saulei ir drėgmei atsparaus klostuoto audinio. Šio tipo žaliuzės yra gaminamos iš labai kokybiško audinio, kuris net ir veikiamas deformacijos, su laiku grįžta į pirminę padėtį. Plisuotos žaliuzės gali būti užfiksuotos bet kokiame aukštyje valdant virvele, grandinėle ar rankenėle. Tai yra puikus sprendimas norint uždengti nestandartinės formos, ovalius, trikampio ar trapecijos formos langus ir stoglangius.

Turite klausimų? Susisiekite el. paštu
Į visus klausimus, vidutiniškai, atsakau per 2-3 valandas. Siekiant kuo tiksliau atsakyti į užduotą klausimą, rekomenduojama pateikti kuo tikslesnį poreikių aprašymą, jeigu žinote - nurodyti dominantį produktą, preliminariai nurodyti užsakymo apimtį.