Klasikiniai Roletai

Klasikinių roletų montavimas Vilniuje

Greitai ir kokybiškai montuoju klasikinius roletus, atvykstu nemokamai konsultacijai, suteikiu garantiją. Atvykęs išmatuoti langų, atsivežu daugybę audinių pavyzdžių, iš karto pateikiu konkrečią kainą. Turiu sukaupęs 8 metų patirtį ir esu įgyvendinęs daugiau kaip 2400 projektų, tad rasiu sprendimą net ir įnoringiausiam klientui.

Klasikiniai roletai yra pritaikomi visų tipų langams. Roletas yra valdomas grandinėlės pagalba ir gali būti užfiksuotas bet kuriame taške. Atidengiant langą, roleto audinys yra susukamas ant aliumininio vamzdžio. Klasikiniai roletai yra puikus sprendimas norint uždengti plačius langus, arba pasirenkant ypatingai tvirtą ar sunkų audinį. Klasikiniai roletai gali būti montuojami ant lango rėmo, sienos, ant lubų ar nišoje. Didelis audinių pasirinkimas leis sukurti jaukią ir funkcionalią aplinką bet kokioje patalpoje.

Turite klausimų? Susisiekite el. paštu
Į visus klausimus, vidutiniškai, atsakau per 2-3 valandas. Siekiant kuo tiksliau atsakyti į užduotą klausimą, rekomenduojama pateikti kuo tikslesnį poreikių aprašymą, jeigu žinote - nurodyti dominantį produktą, preliminariai nurodyti užsakymo apimtį.