Kasetiniai Roletai

Kasetinių roletų montavimas Vilniuje

Greitai ir kokybiškai montuoju kasetinius roletus, atvykstu nemokamai konsultacijai, suteikiu garantiją. Atvykęs išmatuoti langų, atsivežu daugybę audinių pavyzdžių, iš karto pateikiu konkrečią kainą. Turiu sukaupęs 8 metų patirtį ir esu įgyvendinęs daugiau kaip 2400 projektų, tad rasiu sprendimą net ir įnoringiausiam klientui.

Kasetiniai roletai yra gaminami iš tvirto audinio. Specialių, aliumininių kreipiančiųjų juostų pagalba, audinys išlieka prigludęs prie lango stiklo net kai jis yra atidaromas ar atverčiamas vėdinimui. Atidengiant langą, kasetinių roletų valdymo mechanizmas susuka roleto audinį ant vamzdžio, kuris yra paslėptas aliumininės kasetės viduje. Kasetė yra prisukama varžteliais arba priklijuojama prie lango rėmo stiklajuosčių. Kreipiančiosios juostelės tvirtinamos ant šoninių rėmo stiklajuosčių naudojant specialią, dvipusę lipnią juostelę. Didelis audinių pasirinkimas leis sukurti funkcionalią ir jaukią aplinką bet kokioje patalpoje, kuri turi langus.

Turite klausimų? Susisiekite el. paštu
Į visus klausimus, vidutiniškai, atsakau per 2-3 valandas. Siekiant kuo tiksliau atsakyti į užduotą klausimą, rekomenduojama pateikti kuo tikslesnį poreikių aprašymą, jeigu žinote - nurodyti dominantį produktą, preliminariai nurodyti užsakymo apimtį.