Aliuminės žaliuzės

Aliumininių žaliuzių montavimas Vilniuje

Greitai ir kokybiškai montuoju aliumines žaliuzes, atvykstu nemokamai konsultacijai, suteikiu garantiją. Atvykęs išmatuoti langų, atsivežu daugybę audinių pavyzdžių, iš karto pateikiu konkrečią kainą. Turiu sukaupęs 8 metų patirtį ir esu įgyvendinęs daugiau kaip 2400 projektų, tad rasiu sprendimą net ir įnoringiausiam klientui.

Aliuminės žaliuzės yra gaminamos iš patvarių aliuminio juostelių, kurioms nėra baisūs tiesioginiai saulės spinduliai, todėl, laikui bėgant, jos nepraranda spalvos. Plastikiniams langams skirtos žaliuzės, rėmo šonuose yra papildomai pritvirtinamos valu, kuris, atvertus langą vėdinimui, išlaiko žaliuzes prigludusias prie lango stiklo ir neleidžia kaboti ar judėti atidarant ar uždarant langą. Horizontalias, aliumines žaliuzes galima rinktis iš daugybės įvairių spalvų. Susisiekite su manim nemokamai konsultacijai!

Turite klausimų? Susisiekite el. paštu
Į visus klausimus, vidutiniškai, atsakau per 2-3 valandas. Siekiant kuo tiksliau atsakyti į užduotą klausimą, rekomenduojama pateikti kuo tikslesnį poreikių aprašymą, jeigu žinote - nurodyti dominantį produktą, preliminariai nurodyti užsakymo apimtį.